O nás

Terapie a Soulad. Dvě slova, která spolu zdánlivě nesouvisí, u nás však ruku v ruce vytvářejí tělesný i duševní prožitek z celé masáže. Vyústěním je překonání veškerých očekávání a zejména pak výsledek dlouhodobý.

Klíčový je individuální přistup, který nám umožňuje budovat důvěru a objevovat společně jedinečnost, která koluje ve Vašich žilách.

TS Studio má k dispozici škálu hřejivých olejů a emulzí, které mohou podtrhnout zážitek, stejně jako šikovné a laskavé ruce masérů, které reflektují Vaše potřeby.

Respekt, naslouchání, pochopení a vlídná slova jsou garancí našeho studia, stejně jako čistota, profesionalita a stoprocentní diskrétnost.

Takové jsou zásady, které ctíme, a o kterých se můžete kdykoli přesvědčit, stejně jako o výhodách věrnostního programu, který je pro vás připraven.

Studio se nachází 8 kilometrů od hranice Prahy (Radotín), 6 kilometrů od Ořecha, 14 kilometrů od Berouna. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma.

Proč nejsme přímo v Praze? Je to jednoduché. Teprve tím, kdy člověk opustí hranici velkoměsta s jeho chaosem a hlukem, nastane tolik potřebná změna. Cestou k nám se těšíte na zážitky, při cestě od nás rozjímáte a stále si užíváte tolik potřebný a krásný relax.

Těšíme se na vás. Jirka a jeho tým